MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokskåp 11409238
nr 1140 9238
Bokskåp
sent 1800-tal, skulpterat, längd: 106 cm, djup: 52 cm, höjd: 222 cm
Kondition: slitage
Utrop:
4.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 30 oktober 2017
kl 18:59:37
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)